Теплоизаляционная система BAUWER
Наша продукция

Теплоизоляционная система BAUWER

BAUWER - качественная теплоизоляция (от 0.055 Вт/мК), низкий объемный вес (от 230 кг/м3), утепление и выравнивание стен одновременно, монолитность нанесения, отсутствие дополнительных креплений, отменная паропроницаемость, 100% экологичность, негорючесть, звукопоглощение.

Теплые смеси
25 литров
Bauwer LIGHT

Застосовується для утеплення зовнішніх стін, даху, створення звукопоглинального та теплоізоляційного прошарку стінових та міжповерхових конструкцій.

Теплопровідність 0,055 Вт/мК, об’ємна вага 230 кг/м3.

25 литров
Bauwer STANDARD

Характеризується своєю еластичністю, що дозволяє використовувати даний матеріал товщиною від 10 мм, ідеально підходить для утеплення відкосів та вирівнювання фасадів з керамічних блоків, а також додаткового їх захисту від атмосферних опадів та УФ - випромінювання.

Теплопровідність 0,08 Вт/мК, об’ємна вага 330 кг/м3.

25 литров
Bauwer LIME

Ідеальне рішення для спальні та дитячої кімнати, адже даний матеріал не лише володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, але й створює сприятливий мікроклімат кімнати. Вміст природного антисептику – вапна попереджує утворення різноманітних грибків та плісняви, а також наділяє суміш бактерицидними властивостями. Вирівнювання стіни + доутеплення + захист = помірна ціна.

Теплопровідність 0,074 Вт/мК, об’ємна вага 375 кг/м3.

35 литров
Bauwer STEP

Застосовується для утеплення та облаштування теплоізоляційного шару в системі «тепла підлога» з електро - або водним підігрівом, утеплення підлоги і перекриття та зниження індексу ударного шуму.

Теплопровідність 0,106 Вт/мК, об’ємна вага 400 кг/м3, межа міцності на стиск 5,2 мПа.

25 литров
Bauwer M 700

Теплоізоляційний мурувальний розчин для кладки стінових матеріалів з підвищеними теплоізоляційними властивостями – керамічних блоків типу Кератерм, Porotherm, Heluz, Leier тощо. Є надійним кладочним матеріалом, що попереджує виникнення «містків холоду».

Теплопровідність 0,18 Вт/мК, об’ємна вага 780 кг/м3, марка міцності М50.

25 килограмм
Bauwer BASIS

Перший і ОБОВ’ЯЗКОВИЙ адгезійний шар в системі утеплення Bauwer, який «готує» основу для нанесення легкого теплоізоляційного шару та попереджує відшарування легкої штукатрки.

Одного пакування вистачить на 5 – 6 м2 площі поверхні.

15 килограмм
Bauwer S 770

Армуючий шар в системі утеплення Bauwer. Шпаклівка Bauwer S - 770 є фінальним шаром в системі утеплення, а також стартовим для нанесення ДЄКОРУ. Підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Одного пакування вистачить на 5м2 площі поверхні.