Наша продукція

Перліт

Перліт відноситься до натуральних гірських порід. Він має вулканічне походження. Після теплової обробки спучується, через що збільшується його обсяг і досягаються необхідні для будівництва якості. Він має цілий ряд переваг перед своїми аналогами і широку сферу застосування в будівельних роботах.

Керамзит
Перлит
від 100 грн/мішок
Мін. замовлення: 1 мішок

Перліт

Природний екологічно чистий матеріал. Свої унікальні властивості перліт отримує після нагрівання до 1100 ° C. Скипати вода роздмухує його, в результаті мінерал збільшується в 5-15 разів. Це і є спучений перліт, який використовують у будівництві, промисловості, сільському господарстві та інших галузях.

Залежно від зернового складу і фракції спучений перлітовий пісок ділиться на:

  • великий (фракції від 1,25 до 5,0 мм);
  • середній (0,16-2,5 мм);
  • невеликий (0,16-1,25 мм);
  • фільтрувальний (до 0,16 мм).

 

Переваги:

Завдяки своїм пористим властивостям перліт швидко вбирає вологу, і поширює її капілярно. Це властивість дуже важливо при рівномірному насиченні грунту вологою. Перліт досить повільно нагрівається і також повільно остигає.

 

Основні свойтсва перліту:

Легкість, Термостійкість, Довговічність, Екологічність, Тепло-Звукоізоляція, Хімічна нейтральність. При застосуванні спученого перліту, є можливість замінити багато матеріалів: пісок, керамзит, щебінь, вермикуліт, пінопласт, пінополістирол, газобетон і цегляну крихту.

Перліт використовують у сипучому вигляді, в складі сумішей і готових виробів.

Агроперлит
від 150 грн/мішок
Мін. замовлення: 1 мішок

Агроперліт

Агроперлит це - спучений перлітовий пісок великих гранул. Розмір гранул коливається від 1,25 / 5 мм. Зміст зерен крупніше найбільшого і дрібніше найменшого номінального розміру не повинно бути більше 15% за обсягом.

  • насипна щільність - 75-100 кг / м³;
  • масова частка вологи - до 2%;
  • коефіцієнт теплопровідності λ - до 0,058 Вт / (м · ° C);
  • пористість - 70-85%.

Агроперлит, який широко використовують в агропромисловому комплексі. Його застосовують як розпушувач грунту, стабілізатора температурного режиму, гідропоніки для тепличного господарств. Також агроперліт допомагає утримувати вологу в ґрунті і рівномірно розподіляє її по кореневій системі. За допомогою цього матеріалу зберігають коренеплоди і саджанці, виробляють субстрати нових грунтових покриттів. Ще агроперліт використовують в ландшафтному дизайні, при будівництві газонів, тенісних кортів і полів для гольфу.

Застосування:

Перліт фракції від 1,25 до 5 мм в основному застосовують в сільському господарстві, ландшафтному дизайні, кімнатному рослинництві. Також його закуповують на підприємства косметичної промисловості, щоб перемолоти і використовувати у виробництві вийшла перлітову пудру і гранули дрібного помелу.

Фильтроперлит
від ціна під замовлення
Мін. замовлення: 1 мішок.

Фільтроперліт

За зерновим складом фільтроперліт ділять на дрібну і велику. У дрібного масова частка залишку на ситі з розміром осередків 0,14 мм не повинна перевищувати 5%, а у великого - 15%. Але за погодженням із замовником частка залишку на ситі може бути вище: у дрібного фільтрувального перліту до 10%, у великої - до 20%.

Застосування:

Фільтроперліт застосовують для очищення в фармацевтиці, ЖКГ, харчової, нафтопереробної, хімічної, косметичної та текстильної промисловості.

Великий перлітовий порошок фільтраційної проникністю більше 1,0 дарсі можна застосовувати для швидкого фільтрування нафтопродуктів, технічних масел і присадок, мастильних засобів, стічних і питних вод.

Дрібний фільтроперліт підходить для середнього фільтрування цукрових сиропів, фруктових соків, крахмалопатокі, рослинних масел, антибіотиків, хімічних розчинів і для повільного фільтрування пива і вина.